Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Picture of ina-online
ina-online

09/07/2023

Moti sot do të jetë kryesisht me diell dhe me erë mesatare, përgjatë Vardarit dhe në vendet lindore me erë herë pas here të fortë nga drejtimi verior.

Temperatura minimale do të jetë në interval nga 9 deri në 19, ndërsa maksimalja do të arrij prej 25 deri në 34 gradë. Indeksi UV do të jetë 9.

Në Shkup moti do të jetë me diell dhe me erë mesatare, herë pas here të fortë veriore. Temperatura minimale do të ulet në 15, ndërsa ajo maksimale do të arrijë deri në 31 gradë. Ndërsa në ditët në vijim moti do të jetë stabil. Nga nesër temperaturat do të jenë në rritje të ndjeshme kudo, sidomos nga mesi i javës.

TË FUNDIT
23 minuta
Agjencia e postave do ta prezantojë gjendjen e tregut postar në RMV
29 minuta
Mexhiti: Nga 18 deputetë të Frontit, 3-4 deputetë me një këmbë janë pjesë e shumicës së re
30 minuta
Paradite mot me diell, pasdite shi i rrëmbyeshëm lokal dhe bubullima
1 orë
Mexhiti: Unë dhe Taravari besoj që do të jemi në ekzekutiv, liderët kësaj radhe nuk do të rrijnë në Reçicë
8 orë
Arben Taravari: Ta mbështesim fuqishëm Muharrem Salihun për eurodeputet

ME TE LEXUARA

22 orë
Kjo është përbërja e mundshme e Qeverisë së re, TV 24 nxjerrë emra
23 minuta
Agjencia e postave do ta prezantojë gjendjen e tregut postar në RMV
19 orë
Ahmeti porosi Mickoskit: Nuk na dridhet qerpiku sepse jemi në të drejtë
15 orë
VLEN do të shndërrohet në një parti politike?! Kush do të jetë kryetar i partisë?
21 orë
Arrestohet kërçovari që kishte ikur nga burgu i Idrizovës
19 orë
Meta uron Gashin, kryeparlamentarin e ri të Maqedonisë së Veriut
14 orë
VMRO-DPMNE: Kacarska ka lënë një faqe të zezë në historinë e Gjykatën Kushtetuese
21 orë
Ahmeti sot do ti shpalos hapat e ardhshëm të Frontit Evropian

LEXO MË SHUMË

posta-780x439-1

Agjencia e postave do ta prezantojë gjendjen e tregut postar në RMV

Izet Mexhiti

Mexhiti: Nga 18 deputetë të Frontit, 3-4 deputetë me një këmbë janë pjesë e shumicës së re

Moti_26-780x470-1

Paradite mot me diell, pasdite shi i rrëmbyeshëm lokal dhe bubullima

opozita shqiptare vlen len taravari gashi, kasami, mexhiti

Mexhiti: Unë dhe Taravari besoj që do të jemi në ekzekutiv, liderët kësaj radhe nuk do të rrijnë në Reçicë

IMG_2555

Arben Taravari: Ta mbështesim fuqishëm Muharrem Salihun për eurodeputet

dejvid daviv gir geer

Geer: Qeveria e re ta vazhdojë rrugën europiane të vendit

IMG_2550

Visar Ademi: Për fat të keq në 20 vitet e kaluara politikanët shqiptarë më tepër kanë shikuar llogaritë e tyre bankare se sa të drejtat tona

Ministria-e-Drejtesise_1-780x470-1

Ministria e Drejtësisë: Dënojmë gjuhën denigruese të VMRO-së ndaj institucioneve shtetërore

qeveria-750x430

Qeveria e re do të shtohet me ministri të reja

INFO

NA NDIQ