Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Picture of INA
INA

08/08/2023

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe vranësira
Reklama

Në vend do të fryjë një erë e lehtë nga drejtimi verior.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 7 deri 19, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 19 deri 30 gradë celsius.

Në ditët në vijim do të mbajë mot më i freskët me temperatura të ulëta të mëngjesit.

TË FUNDIT
2 orë
Murati: Shpresoj që një ditë do të flas në gjuhën turke në këtë Kuvend
2 orë
MAQEDONI “Skopje Pride” për herë të pestë në Shkup!
3 orë
NYT: Përmendoret në Shkup janë kryesisht të heronjëve bullgarë, Skënderbeu i shqiptarëve
6 orë
Pse e ashtuquajtura “Marrëveshja e majit” nuk paraqet obligim juridik ndaj askujt?
7 orë
Saranda Imeri Stafai përcjell një porosi nga Kuvendi

ME TE LEXUARA

14 orë
Moti sot në Maqedoninë e Veriut
8 orë
Imerlije Saliu: Prioritet i kësaj qeverie është avancimi i politikave sociale, lufta kundër varfërisë!
13 orë
Punëtorit nga Maqedonia i bien përmbi 800 kg, lëndohet rëndë
8 orë
Snopçe: Qeverisja e BDI-së e la Maqedoninë e Veriut vendin më të korruptuar dhe jodemokratik në Evropë
12 orë
Mickoski: Mjaft debatuam për çështje etnike, është koha të fokusohemi në ekonomi dhe zhvillim
7 orë
Saraji me u.d. kryetar komune, ja kush e zëvendëson Blerim Bexhetin

LEXO MË SHUMË

IMG_3504

Murati: Shpresoj që një ditë do të flas në gjuhën turke në këtë Kuvend

IMG_3503

MAQEDONI “Skopje Pride” për herë të pestë në Shkup!

NORTH MACEDONIA IDENTITY 1

NYT: Përmendoret në Shkup janë kryesisht të heronjëve bullgarë, Skënderbeu i shqiptarëve

Halim-Hyda

Pse e ashtuquajtura “Marrëveshja e majit” nuk paraqet obligim juridik ndaj askujt?

Saranda Imeri

Saranda Imeri Stafai përcjell një porosi nga Kuvendi

IMG_3485

Aleanca Demokratike Boshnjake dhe Këshilli Kombëtar Boshnjak ngrisin kallëzim penal kundër Ivan Stojiljkoviqit

ilir veseli saraj

Saraji me u.d. kryetar komune, ja kush e zëvendëson Blerim Bexhetin

halil snopce

Snopçe: Qeverisja e BDI-së e la Maqedoninë e Veriut vendin më të korruptuar dhe jodemokratik në Evropë

imerlije saliu

Imerlije Saliu: Prioritet i kësaj qeverie është avancimi i politikave sociale, lufta kundër varfërisë!

INFO

NA NDIQ