Moti sot në Maqedoninë e Veriut

INA
INA

14 Maj, 2023

Moti sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe me reshje shiu. Do të fryjë dhe erë mesatare nga drejtimi juglindor, posaçërisht përgjatë Vardarit dhe në rajonin e Pellagonisë.

Temperatura minimale do të jetë në interval prej 9 deri në 13, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 14 deri në 18 gradë.

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë i ngjashëm, me vranësira dhe reshje shiu. Do të fryjë dhe erë mesatare nga drejtimi juglindor. Temperatura minimale do të ulet në 12 ndërsa ajo maksimale do të arrij në 18 gradë Celsiusë.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Antonio-MIloshoski-800x445

Milloshoski: LSDM-ja ka dy propozime mbi tavolinë, s’ka nevojë për grupe pune

arben taravari ash

Taravari:Censurë ndaj shqiptarëve në Luginë të Preshevës

FB_IMG_1686399536286

Ndërron jetë në moshë të re, kryetari i një dege të Lëvizjes BESA

Mickoski-kovacevski-Ahmeti

Kovaçevski: Të gjitha kërkesat e VMRO-së janë përmbushur, edhe ajo për BDI-në

mjek

Maqedonia nivelizon çmimet në shëndetësi për shtetasit e Kosovës

moti sot

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

LSDM-Kovacevski

Përfundoi mbledhja e kryesisë së LSDM, ja vendimet

snopce

Snopçe: Edhe ASH e gatshme të dal nga Qeveri, nëse Mickoski e ka seriozisht

LSDM-Kovacevski

Mbledhja e LSDM-së, Kovaçevski: Është mirë që opozita po ndryshon qëndrim

INFO

NA NDIQ