Moti sot në Maqedoninë e Veriut

INA
INA

15 Gusht, 2023

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë pjesërisht i vranët me periudha me diell. Do të ketë reshje lokale të rrëmbyeshme dhe bubullimë.

Temperatura minimale do të jetë në intervalin prej 11 deri në 20, ndërsa ajo maksimale do të arrijë nga 26 deri në 34 gradë.

Në Shkup moti do të jetë me diell me vranësira të vogla deri mesatare dhe me erë të dobët nga veriu.

Në ditët në vijim do të mbajë mot kryesisht stabil dhe i ngrohtë me erë mesatare, herë pas here e fortë nga veriu.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

IMG_5169

ASH vetë apo me BDI-në në zgjedhje, përgjigjet Taravari

IMG_5169

Taravari: Lëvizja BESA ka rritje të elektoratit

vmro-mickoski

Kuzeska: Mickoski është kopje e Gruevskit

gjykata-kushtetuese

Gjykata Kushtetuese nuk vlerëson kushtetutshmërinë e Marrëveshjes së Prespës

Gruevski Mickovski

Gruevski i kërkon anëtarësisë të mos i besojnë Mickoskit

Fatmir Mexhiti

Mexhiti në OKB: Përgjigjja kolektive në kohë pandemie ndërton sistem shëndetësor rezistent

driton iseni

Iseni: A duhet me ndrru emrin Goran për një avancim se me Driton s’pe do

librat-780x439

Arrihet marrëveshje, biblioteka e Tetovës nuk do të dislokohet

Bujar-Osmani-OKB

Rusia tentoi ta pengojë Osmanin para Këshillit të Sigurimit, Rama nuk e lejoi

INFO

NA NDIQ