Moti sot në Maqedoninë e Veriut

ina-online
ina-online

21 Gusht, 2023

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe shumë i ngrohtë me vranësira të vogla lokale. Do të fryjë erë mesatare dhe herë pas here e fortë nga drejtimi verior dhe verilindor.

Temperatura minimale do të jetë në intervalin prej 12 deri në 21, ndërsa maksimalja do të arrijë nga 31 deri në 39 gradë. Indeksi UV do të jetë 8.

Në Shkup moti do të jetë me diell dhe shumë i ngrohtë me vranësira të ulëta. Do të fryjë erë mesatare deri e fortë nga veriu. Temperatura minimale do të zbresë deri në 20, ndërsa ajo maksimale do të arrijë në 37 gradë.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

policia-maqedonise-598x330

Aksident i rëndë në fshatin Kamjan. Një i vdekur i moshës 18 vjeçare dhe një i lënduar

Screenshot_2023-10-02-23-10-48-452-edit_com.android.chrome

Aliti: Ahmeti ka biseduar me Kovaçevskin për Ligjin e UÇK-së (video)

LSDM SDSM

LSDM: Nuk rritet çmimi i energjisë elektrike, nga dhjetori rikthehet tarifa e lirë ditore

bilall kasami

Kasami paralajmëron prurje të reja në Lëvizjen BESA: Bashkohuni në kalanë e shpresës dhe dinjitetit!

universiteti-i-tetoves-UT

Rreth dy mijë studentë të rinj i filluan studimet në njësitë akademike të Universitetit të Tetovës

arber ademi

Ademi: Opozita e bashkuara, zëdhënëse e VMRO-së!

Arbri 05

FNT SkupiFestival Shkup së shpejti do të fillon edicionin e tij të 17 të me radhë

fatos reka arjanit hoxha

Hoxha priti në takim ambasadorin e Fatos Reka

Llukman Hebibi

Hapja solemne e vitit të ri akademik në Fakultetin e Administrimit të Biznesit në Kumanovë

INFO

NA NDIQ