Moti sot në Maqedoninë e Veriut

ina-online
ina-online

24 Gusht, 2023

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira lokale. Në orët e pasditet moti do të jetë i paqëndrueshëm dhe me reshje lokale të shiut.

Do të fryjë një erë e lehtë nga drejtimi verior i vendit.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 13 deri 22, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 31 deri 38 gradë celsius.

Në ditët në vijim moti do të jetë me diell dhe me temperatura të larta.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

qumsht-qumesht

Nuk ka qumësht me aflatoksinë nëpër markete, reagon AUV në Maqedoninë e Veriut

Onkologija Onkologjia shkup

Miratohet përbërja e Komisionit Anketues në Kuvend për skandalin në onkologji

orhan murtezani

Murtezani: Pse Krenar Lloga dhe Aleanca vazhdojnë të qëndrojnë si dekor në Qeveri?

nxenesit idrizove shkolla

S’ka zgjidhje për nxënësit shqiptarë të Idrizovës, Stefkovski nuk lëshon pe

driton kuci jusuf zejneli

Rektori i UT-së, Jusuf Zejneli e priti në takim ambasadorin e RMV-së në Norvegji, Driton Kuçi – Shqip

vmro

VMRO-DPMNE: Në Maqedoni shitet qumësht ”kancerogjen”?!

fadil zendeli

Opozita shqiptare kërkon vend në KSHZ/Zendeli: Taravari blen kohë, tërheqë vëmendjen nga dështimet në qeverisje

derivate nafta dizeli benzin

Bie çmimi i benzinës në Maqedoni

Kreshnik Bekteshi

Bekteshi: Do të prodhojmë rrymë elektrike dhe për rajonin

INFO

NA NDIQ