Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Picture of ina-online
ina-online

22/09/2023

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare, do të fryjë dhe erë e dobët nga drejtimi jugor, ndërsa në pjesët perëndimore të vendit do të jetë e përforcuar dhe nga drejtimi perëndimor.

Temperatura minimale do të jetë nga 10 deri në 17, ndërsa ajo maksimale nga 27 deri në 33 gradë.

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë i ngjashëm, me diell dhe vranësira mesatare, do të fryjë dhe erë e dobët nga drejtimi juglindor. Temperatura minimale do të ulet në 15, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 33 gradë Celsius.

TË FUNDIT
42 minuta
Lëvizja Demokratike emëron dy profesorë universitarë për zëvendësministra
1 orë
Tetova zgjodhi kryetarin e ri të Këshillit Komunal
1 orë
Azizi: Ali Ahmeti kopjoi idenë e Rufi Osmanit!
2 orë
Modeli irlandez dhe belg për ndarje të territorit të Maqedonisë, Bexheti: Opinioni ka pasur dyshime edhe për kryeministrin shqiptar, por u bë
2 orë
Bexheti: Të kërkosh rregullim të ri kushtetues, nuk është e rrezikshme

ME TE LEXUARA

1 ditë
LIVE/Kjo është gjendja në pikat kufitare, pritje dhe kolona
2 orë
Në Klinikën e Onkologjisë në Shkup është vendosur puna me dy turne në spitalin ditor
22 orë
Në Maqedoni ka 7 zjarre aktive
17 orë
Kallëzim penal kundër Drin Ahmetit dhe personave tjerë për keqpërdorime
1 ditë
Fluks i madh i makinave në Qafë Thanë
2 orë
Toshkovski: Po stabilizohet gjendja me dhënien e dokumenteve personale
22 orë
Goditen dy kompani të lojrave të fatit në Maqedoni, i merren licencat
17 orë
LSDM: Pandov i liron nga burgu të dënuarit për “27 prillin”

LEXO MË SHUMË

ebfbb2a6-0ee4-4e34-94e6-f8889d4204f1

Lëvizja Demokratike emëron dy profesorë universitarë për zëvendësministra

IMG_4633

Tetova zgjodhi kryetarin e ri të Këshillit Komunal

Adnan Azizi

Azizi: Ali Ahmeti kopjoi idenë e Rufi Osmanit!

blerim-bexheti

Modeli irlandez dhe belg për ndarje të territorit të Maqedonisë, Bexheti: Opinioni ka pasur dyshime edhe për kryeministrin shqiptar, por u bë

blerim bexheti

Bexheti: Të kërkosh rregullim të ri kushtetues, nuk është e rrezikshme

pasaporta dokumente personale

Toshkovski: Po stabilizohet gjendja me dhënien e dokumenteve personale

Onkologija Onkologjia shkup

Në Klinikën e Onkologjisë në Shkup është vendosur puna me dy turne në spitalin ditor

zeqirija ibrahimi

Ibrahimi këshillon BDI-në: Angazhoni ekspertë edhe për luftën kundër korrupsionit!

arben taravari

Taravari: BDI kurrë më s’do t’i fitojë zgjedhjet

INFO

NA NDIQ