Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Picture of ina-online
ina-online

07/10/2023

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ftohtë në mëngjes dhe gjatë ditës me diell dhe me erë të dobët nga veriu.

Temperatura minimale do të jetë në intervalin prej 3 deri në 13, ndërsa ajo maksimale do të arrijë nga 22 deri në 29 gradë celsius.

Në Shkup do të mbajë mot me diell me erë të dobët nga veriu. Temperatura minimale do të zbresë deri në 8, ndërsa ajo maksimale do të arrijë deri në 26 gradë celsius.

TË FUNDIT
6 orë
Sa nënkryetarë do ketë Parlamenti i Maqedonisë së Veriut
6 orë
Mexhiti dhe Bilalli të ftuar nga kreu shtetëror në ditën e çlirimit të Kosovës
8 orë
Ndeshja Shqipëri-Itali me DJ dhe në ambient të hapur në Kumanovë
9 orë
Mickoski paralajmëron 100 milionë euro ndihmë për komunat
10 orë
Shtrenjtohet buka

ME TE LEXUARA

18 orë
Shpërthen zjarr në një deponi në Shkup, digjen guma
14 orë
Brenda VLEN-it arrihet kompromisi për resorët, MEPSO i kalon LD-së së Izet Mexhitit
6 orë
Mexhiti dhe Bilalli të ftuar nga kreu shtetëror në ditën e çlirimit të Kosovës
18 orë
Ja si do të duket përbërja e re e Qeverisë
14 orë
Naser Hani, atdhetari nga Veleshta që i dha shumë shqiptarisë

LEXO MË SHUMË

bdi ali ahmeti kuvend

Sa nënkryetarë do ketë Parlamenti i Maqedonisë së Veriut

FB_IMG_1718221732728

Mexhiti dhe Bilalli të ftuar nga kreu shtetëror në ditën e çlirimit të Kosovës

kombetarja

Ndeshja Shqipëri-Itali me DJ dhe në ambient të hapur në Kumanovë

Mickoski

Mickoski paralajmëron 100 milionë euro ndihmë për komunat

buka

Shtrenjtohet buka

IMG_2933

Holandezin e kafshoi gjarpëri në Ohër, nuk kishte serum në spitalin e Ohrit, e shpëtuan në Dibër

IMG_2930

Apasievi kundër Arben Fetait për zëvendëskryeministër i Qeverisë

mickoski hristijan

Mickoski: Krenar Lloga kuadrot për drejtësi i kërkonte në Zajaz. Lloga ja si i përgjigjet

shkolle klase

I nxehti i madh – Rekomandohet shkurtim i orëve për filloristët

INFO

NA NDIQ