Moti sot në Maqedoninë e Veriut

ina-online
ina-online

18/12/2023

Sot, pas mëngjesit të ftohtë, gjatë ditës do të mbizotërojë mot me diell. Në disa lugina paraqitet mjegull e mëngjesit dhe vranësira të ulëta. Fryn erë e dobët deri mesatare nga drejtimi verior.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin nga minus 9 në vendet më të larta në lindje të vendit deri në minus 1 në jug, ndërsa maksimalet e ditës do të lëvizin ndërmjet 6 dhe 10 gradë Celsius.

Në Shkup dhe rrethinë do të mbizotërojë mot me diell, me erë të dobët deri mesatare nga veriu. Temperatura do të arrijë deri në 7 gradë.(INA)

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

sela-taravari

Taravari sfidon Selën: Dilni vetë, unë jam i gatshëm t’i nënshkruaj ato lista që do më sillni dhe do t’i vulosi që të merrni pjesë në zgjedhje!

abazoviq dritan

Abazoviq: Tash shqiptarët në Mal të Zi nuk e ngrisin më flamurin edhe pse kanë të drejtë

Afrim Gashi

Gashi tregon arsyet se pse u bashkua opozita shqiptare

IMG_9532

Sela nga Saraji: Nuk e përkrahim Arben Taravarin për president

Elmi Aziri

Aziri: ASH del e vetme në zgjedhje, kjo çështje do të diskutohet dhe në organet partiake!

auto_donald-trump-oval-office1550229304

Gjykata vendosi, Trump mund të mbetet në garë

Manastiri Banjskes zvecan

Rexhaj: Ja kush na kishte paralajmëruar më herët për sulmin në Banjskë

Talat Xhaferi

Xhaferi: Maqedonia e Veriut ndërton vlera evropiane të bashkëjetesës, multikulturalizmit dhe multietnicitetit

Arjanit Hoxha ziadin sela zejdi

Si do të shkojë ASH-ja e Selës në zgjedhje? Zejdi është për bllok të gjerë politik, Hoxha i sigurt për koalicion fitues

INFO

NA NDIQ