Moti sot në Maqedoninë e Veriut

INA
INA

26/12/2023

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira. Nëpër luginat e vendit do të ketë rënie të mjegullave.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -3 deri 4, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 9 deri 17 gradë celsius.

Në ditët në vijim moti do të jetë me diell dhe vranësira, ndërsa nëpër luginat e vendi për shkak të mjegullave do të ulet dukshmëria.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Bujar-Osmani2-1-650x400-1

BDI: Bujar Osmani është kandidati i parë i konfirmuar për President të shtetit

vmro

OBRM-PDUKM: Spasovski dhe Kovaçevski, Maqedoninë e kanë shndërruar në Kolumbi

zjarr cair

Dalin pamje nga zjarri në kafenenë “Baron” në Çair të Shkupit

Bojmacaliev

Bojmacaliev: Me letërnjoftim e vjetër do të mund të udhëtohet edhe në Bosnje e Hercegovinë

divorc tradheti

Rajoni i Tetovës: Vitin e kaluar 482, para dhjetë viteve tri herë më pak divorce!

bojan mariciq maricic

Mariçiq: Stevo Pendarovski është kandidati me shanset më të mira për të fituar dhe udhëhequr vendin në drejtim të integrimeve evropiane

policia-714x420

Ndalohet një 34-vjeçar nga Shkupi, po transportonte ilegalisht imigrantë

Kreshnik Bekteshi

BDI-ja ende si ka definuar bartësit e listave zgjedhore! Bekteshi: Po bëhen sondazhe, anketa

Pançe Toshkovski

Toshkovski: Do të japim deri në 75.000 pasaporta në muaj

INFO

NA NDIQ