Moti sot në Maqedoninë e Veriut

ina-online
ina-online

19/01/2024

Moti sot do të jetë me vranësira dhe reshje lokale të shiut. Në orët e mbrëmjes në vendet malore do të ketë kushte për reshje të borës.

Në vend do të fryjë një erë e fortë nga pjesa perëndimore.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 2 deri 8, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 12 deri më 17 gradë celsius.

Të shtunën do të ketë ndryshim të motit, ku do të ketë ulje të temperaturave dhe reshje të borës.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

stevo-pendarovskiii-780x470-1

Pendarovski: Do të anëtarsohem në VMRO-DPMNE nëse do të arrijnë që maqedonasit t’i përfshijnë në Kushtetutën bullgare

IMG_9497

Kongresi i LSDM zyrtarizoi kandidaturën e Pendarovskit për president

IMG_9496

IPIS demanton: Nuk kemi bërë anketë që u shpërnda sot

IMG_9478

Pritja e Taravarit në Strugë në hapjen e shtabit zgjedhor (Video)

IMG_9479

Selimi: Ndihma e shpejt në Shkup për herë të parë me shef shqiptar

bdi-ali-ahmeti-cair

BDI me kandidatë për deputetë në njësitë 3 dhe 4, ja emrat?

Ilir-Demiri-921x614

Demiri: nuk do të ketë incizime pa radhë, terminet për rezonancë magnetike do të publikohen në “Termini im”

gordana-siljanovska-1392x899

Shkup: Gordana Siljanovska Davkova, kandidate për presidente e VMRO DPMNE-së

policia speciale maqedoni

Ish-kryetari i një komune në Maqedoni kapet nga policia si pjesë e një grupi kriminal

INFO

NA NDIQ