Moti sot në Maqedoninë e Veriut

INA
INA

27/01/2024

Moti sot do të jetë pjesërisht me vranësira me reshje të dobëta lokale shiu, kurse në male dhe disa nga vendet më të larta me borë.

Do të fryjë erë e dobët deri mesatare, ndërsa në zonat lindore erë e fortë nga drejtimi verior (mbi 60 km/h). Temperatura minimale do të jetë -6, ndërsa ajo maksimale 10 gradë.

Në Shkup moti do të jetë me vranësira të pjesshme, paradite me reshje të dobëta shiu. Do të fryjë erë mesatare deri e fortë nga veriu. Temperaturat do të sillen -1nga në 10gradë.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

sela-taravari

Taravari sfidon Selën: Dilni vetë, unë jam i gatshëm t’i nënshkruaj ato lista që do më sillni dhe do t’i vulosi që të merrni pjesë në zgjedhje!

abazoviq dritan

Abazoviq: Tash shqiptarët në Mal të Zi nuk e ngrisin më flamurin edhe pse kanë të drejtë

Afrim Gashi

Gashi tregon arsyet se pse u bashkua opozita shqiptare

IMG_9532

Sela nga Saraji: Nuk e përkrahim Arben Taravarin për president

Elmi Aziri

Aziri: ASH del e vetme në zgjedhje, kjo çështje do të diskutohet dhe në organet partiake!

Talat Xhaferi

Xhaferi: Maqedonia e Veriut ndërton vlera evropiane të bashkëjetesës, multikulturalizmit dhe multietnicitetit

Arjanit Hoxha ziadin sela zejdi

Si do të shkojë ASH-ja e Selës në zgjedhje? Zejdi është për bllok të gjerë politik, Hoxha i sigurt për koalicion fitues

arber ademi

Ademi: Brenda javës i unifikojmë pagat e profesorëve

Abdush demiri

KSHZ kompleton përbërjen e saj, Abdush Demiri bëhet anëtari i shtatë i saj

INFO

NA NDIQ