Motrat Mustafa vishet me fustana të gjata dhe bëjnë frizura të bukura, po duken si zonja

0

Safetja dhe Sahidja janë dy nga Motrat Mustafa, këngëtaret shumë të njohura dhe të dashura për publikun tonë, e sidomos atë të muzikës popullore.

Të dyja janë shumë aktive me projekte muzikore dhe mjaftë të pranishme në organizime e ahengje familjare, shkruan ORAinfo.
Ato gjithashtu janë shumë aktive edhe në rrjetet sociale me postime nga të ndryshmet.

Sot ato kanë publikuar një foto në të cilën shihet të veshura me fustana dhe po duket tejet bukur.