Mourinho merr yllin e Liverpoolit?

Manchester United mundohet t’i prish punë Liverpoolit dhe Juventusit.

Informacionet e fundit nga Italia raportojnë për interesimin e Jose Mourinhos për Emre Can, përcjellë “Lajmi.net”.

United është gati t’i bëjë konkurrencë gjigantit italian për mesfushorin e Liverpoolit.

Praprakisht thuhej që Juve është gati akordit, por milionat e Unitedit mund të ndryshojnë gjërat. /Lajmi.net/