Mourinho telefonon Lukakun, dëshiron ta ketë nën urdhrat e tij

ina-online
ina-online

22 Gusht, 2023

Romelu Lukaku mund të rikthehet në Serie A, por jo te Interi.

Është përfolur për një kalim të sulmuesit belg te Juventusi, por as kjo nuk do të ndodhë se paku këtë verë.

Roma është duke kërkuar një sulmues dhe belgu po shihet si alternativa kryesore e Giallorosëve për repartin ofensivë.

Gazzetta Dello Sport’ ka raportuar se Mourinho ka biseduar me Lukakun dhe i ka kërkuar atij të transferohet te Roma.

Gjithnjë sipas gazetës italiane, Roma pritet të dërgojë ofertë zyrtare te Chelsea për huazimin e belgut me mundësi blerje në fund të sezonit.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

world cup

​Kupa e Botës 2030 zhvillohet në 6 shtete

Ronaldo Al Nassr

Rikthehet në gjyq çështja “famëkeqe” ndaj CR7

degea

Gafat e Onana, tifozët kërkojnë rikthimin e De Gea

manchester united

“United” në vështirësi, Ten Hag i qetë pas humbjes së fundit në Ligën e Kampionëve

bayerni

Bayerni me rikthim të madh

shkendija2

Derbi i madh në Tetovë, Shkëndija e Struga Trim Lum kërkojnë fitoren

Italy Soccer Champions League

VIDEO / Interi e Reali në festë, goditje e madhe për klubet angleze

champions-logo

LIGA E KAMPIONEVE/ Dy rivalët e Interit dhe një çift që do pikët e para, publikohen formacionet zyrtare

Xhevat Prekazi

Xhevat Prekazi pëson sulm në tru, shtrihet në spitalin e Beogradit

INFO

NA NDIQ