Mozzik dhe Era Istrefi bëhen bashkë

Mozzik dhe Era Istrefi bëhen bashkë për një duet

Siç duket hitet për këtë verë nuk kanë të ndalur.

Një hit, bashkarisht, pritet ta sjellin Era Istrefi e Mozzik. Një gjë të tillë e ka konfirmuar vetë Mozzik, i cili postoi një fotografi bashkë me Erën.

“Po vjen Era Mozz, a jeni gati”, ka shkruar Mozzik.