Mozzik i bie pishman për atë që ka bërë

0

Mozzik aspak i kënaqur me veprimin e fundit.
Mozzik ka befasuar ndjekësit me imazhet e fundit, reperi ka hequr mjekrën dhe për këtë arsye ka vendosur që për një kohë të dal në fotografi me fytyrë të mbuluar, shkruan lajmi.net.
Në postimet e bëra në llogarinë e tij, ai kishte shkruar ‘Tash deti tme del mjekra veç kështu në foto’, si duket autori i hitit ‘Madam’ ka rënë pishman për heqjen e mjekrës.
Mozzik po shijon suksesin e këngës ‘Dhelpër dinake’, këngë kjo që ka arritur të arkëtoj mbi shtatë milionë klikime në Youtube për dy javë.