Mozzik me shokë publikon video duke kënduar Marshin e UÇK-së

Reperi i njohur, Mozzik është një prej emrave më të suksesshëm dhe më të komentuar në estradën shqiptare.

Dhe, krahas angazhimeve të tij me në muzikë, reperi nga Ferizaj njihet edhe për reagimet që bën me çështje të ndryshme sociale, shkruan arbresh.info

Së fundmi ka publikuar një video duke kënduar Marshin e UÇK-së.

Në një postim në “Facebook”, artisti u shfaq bashkë me disa persona të tjerë duke ecur maleve teksa këndon Marshin e UÇK-së.

RRNOFTË USHTRIA ÇLIRIMTARE E KOSOVËS”, shkroi Mozzik sipër videos.

Kujtojmë se, reperi shpeshherë ka treguar mbështetje për ish krerët e UÇK-së Thaçi dhe të tjerët, të cilët ndodhen në Hagë. /arbresh.info/