MPB / 29 gjoba, 9 pa patentë shoferi në lagjen Hasanbeg

Iliria News Agency
Iliria News Agency

16/01/2022

Ministria e Punëve të Brendshme gjatë ditës së djeshme, më datë 15.12.2021, gjatë periudhës prej 21.00 deri në ora 23.00, ka realizuar kontrolle trafiku në komunën e Gazi Babës – lagjen Hasanbeg.

Nga gjithsej 29 gjobat që u shqiptuan, 9 kanë qenë për vozitje pa patentë shoferi.

Në njoftim më tej thuhet se të gjithë të ndaluarve u janë shqiptuar tashmë gjobat përkatëse dhe njoftojnë se kontrollet do të vazhdojnë edhe ditëve në vijim.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

lindita ahmeti

ITSHKSH përkujtoi studiuesen Lindita Ahmeti

IMG_1415

Vuçiq ankohet në OKB: punët e Maqedonisë së Veriut s’i pengon Serbia, por Albin Kurti

speciazilanta

Specializantët privatë pezullojnë përkohësisht grevën: Nuk do të ndalemi deri në zgjidhjen e problemeve tona

ASH

ASH: Ranë maskat, Mickoski shpalosi bashkëpunimin që ka me opozitën shqiptare

pasaporta

Dokumentet personale do të mund të merren edhe të mërkurën

inbound8095449253420538831

Valbona Adili Emini: Pabarazia gjinore në politikë ndihet kudo edhe pse kemi gra të forta e të emancipuara

bojan mariciq maricic

Mariçiq: Edhe “Demokracia e re sillet më e ndërgjegjshme se VMRO-DPMNE

sela tubim

Ashpërsohet retorika në tubime, VLEN dhe Fronti Europian me akuza dhe porosi mes tyre

xhezair shaqiri hoxha

Pse po e kritikoj BDI-në?

INFO

NA NDIQ