MPB: Arrestohet krimineli nga Kumanova

Iliria News Agency
Iliria News Agency

18/03/2022

Sot, më datë 18.03.2022 në ora 13:30 në Kumanovë është asreatuar L.C.(50) nga Kumanova për kryerjen e disa veprave penale, bëri të ditur Ministria e Punëve të Brendshme, transmeton TV21.

“Ai kërkohej me fletarrest për mbajtjen e dënimit me burg prej 4 vjetësh e 6 muajsh, kurse u dënua me 15 vjet dhe 4 muaj burg për më shumë vepra penale në bazë të nenit 236 të Kodit Penal. Personi është dërguar në Burgun e Prilepit për mbajtjen e dënimit”, qëndron në njoftim.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

IMG_1059

Reagimet nga SHBA, Franca, Britania dhe Egjipti

raketa

Izraeli: Do përgjigjemi ndaj çdo shteti që lejon kalimin e dronëve nga Irani

IMG_1058

Irani thotë se ka përfunduar me sulmin ndaj Izraelit, i kërkon SHBA-së të “qëndrojë larg”

bujar osmani

Sulmi i Iranit ndaj Izraelit, Osmani: Dje paralajmërova, t’i themi stop fushatës së zezë dhe luftës hibride

IMG_1055

Mexhiti në Kumanovë: Na duhen njerëz që punojnë, e jo që flasin dhe zhvasin

IMG_1054

Taravari: Fitorja jonë vjen për shkak të bashkimit, nuk ka alternativë tjetër përveç ndryshimit

2e2960a3-c8a2-44b9-b1e2-1a8b2b89134c

Kasami nga Kumanova: Ndryshimi po vjen! VLEN së shpejti do udhëheq Qeverinë dhe të gjitha komunat shqiptare

IMG_1049

Fronti Europian në Prespë/ Ahmeti: Fronti Europian dinë vetëm të fitojë

FB_IMG_1713028144302

Taravari takim në Kumanovë me Shpëtim Pollozhanin: Shumica e të burgosurve politikë në raste të montuara janë shqiptarë

INFO

NA NDIQ