MPB: I riu qëllimisht i vë flakën një kazinoje

INA
INA

04/03/2024

MPB njofton se një 35-vjeçar ka djegur një kazino në Manastirit.

ipas informacioneve, dje në ora 02:15 në Manastir, zyrtarë policorë nga SPB Manastir kanë privuar T.T.(35) nga fshati Orizari i Poshtëm, Manastir.
“Ai dyshohet se më 02.03.2024 rreth orës 22:30 ka shkaktuar zjarrin në një kazino në rrugën “Lazo Trpovski” në Manastir me lëng të ndezshëm”, thuhet në njoftim.

Pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tij do të bëhet kallëzimi përkatës.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

mesuesi

Vdiq pishtari i arsimit, mësuesi nga Sllupçani, Qemal Iseni

arberesha kryeziu

Deputetja e VV-së, Hyseni: Bujar Osmani përfaqësues i “Ballkanit të Hapur”, Arben Taravari i rreshtuar përkrah Kosovës

spital-infermiere-mjeke shendetesi

Mjekët specialistë privatë në RMV nga sot në grevë të përgjithshme

shkupi

Turistët nga Turqia dominojnë për turizëm në Maqedoninë e Veriut

Mickoski vmro platforma

Mickoski: Kohët kur Reçica mund të shantazhonte dhe të diktonte kushte kanë ikur

hotel mijallkov oher

Kompania e Mijallkovit filloi me ndërtimin e një hoteli luksoz në Ohër, reagon “02 Iniciativa”

Moti_26-780x470-1

Ky është parashikimi i motit për sot

izet mexhiti tubim ode

Izet Mexhiti në odën e burrave në Koliçan

arben taravari shpetim pollozhani

Pollozhani: Ja pse u takuam me Taravarin në Kumanovën legjendare

INFO

NA NDIQ