MPB me informacion të rëndësishëm për marrjen e dokumenteve personale

ina-online
ina-online

22/12/2023

Ministria e Brendshme edhe të shtunën do të jap pasaporta, për shkak të fluksit dhe interesit të madh të qytetarëve.

“Njoftohen qytetarët se të shtunën (23.12.2023) do të punojnë edhe sportelet për lëshimin e dokumenteve në objektet në Radio Televizionit të Maqedonisë (nga ora 08 deri në ora 20) dhe në stacionin policor Beko (nga ora 08 deri në ora 16)”, thuhet në njoftimin e Ministrisë së Brendshme të RMV-së. (INA)

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

imer

Selmani: Për demokracinë do të ishte e shëndetshme që presidenti të zgjidhet në Kuvend

autobus-besa

Aktvendimi për “Besa Transin” do të shpallet më 7 mars

Hristijan Mickoski

Mickoski ankohet: Byreku me jogurt është bërë 120 denarë

Afrim Gashi

Gashi optimist: Mbase sot përfundojmë procesin e mbledhjes së nënshkrimeve për Taravari

ahmeti-grubi-bujar-osmani-arber

Ademi: Osmani është i pari në listë, kemi mbledhur mbi 9.000 nënshkrime

kuvendi parlamenti

Të mërkurën deputetët do të votojnë për anëtarin e KSHZ-së dhe Ligjin për lojërat e fatit

bujar osmani

Osmani: Ukraina është vetëm stacioni i parë i ambicies imperialiste ruse, në radhë është Ballkani

kasami tetove nenshkrime

“Ndryshimin nuk e ndal as pushteti e as Rusia”, Kasami: Po të kishte më shumë zyra KSHZ, nënshkrimet do të mblidheshin për një ditë

IMG_9311

Taravari: Nënshkrim i Juaj është Frymëzim dhe Nder për Mua! Ndryshimi ka Nis!

INFO

NA NDIQ