“Mrena” kënga më e re e Ledrit dhe Lumi B (VIDEO)

ina-online
ina-online

10 Gusht, 2023

Dy reperët i kanë bashkuar forcat për ta sjellur projektin e tyre të përbashkët.

Ledri dhe Lumi B, të mërkurën e kanë sjellë këngën “Mrena”.

“Mos m’vet qysh jom tu u ni une mrena”, janë disa nga vargjet e tekstit.

Kënga ka temë dashurinë dhe problemet që çiftet e ndryshme ballafaqohen në përditshmëri.

“Mrena” në kanalin Youtube deri më tani ka arritur t’i marrë rreth 60 mijë shikime.

 

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-09-28-18-16-06-352-edit_com.facebook.katana

Pse nuse i thonë kësaj!? Luizi i vë dy duart kokës kur provon ushqimin e gatuar nga Kiara

Screenshot_2023-09-28-15-14-34-103-edit_com.android.chrome

Mbaruan pushimet! Luizi publikon videon e trishtë kur e ëma lë Shqipërinë (VIDEO)

fifi filloreta

Fifi të premten publikon këngën e re

BORA

Bora Zemani do të jetë sërish prezantuese e “Dancing With the Stars”

luiz olta

Si ka qenë për Olta Gixharin të punonte në film me Luiz Ejllin?! Aktorja zbulon gjithçka

luiz olta

U tha se janë përplasur gjatë xhirimeve, regjisori i ‘Në Kuadër të Dashurisë’ flet për raportin Olta-Luiz

luiz

Bukë me groshë! Ja si e pret gjyshi i Kiarës, Luizin

Adelina Tahiri

I vodhën shtëpinë, Adelina Tahiri flet me detaje për traumën që përjetoi!

Luizi Kiara klipi

Del libri i parë për Luizin- Në mes të kaosit (FOTO)

INFO

NA NDIQ