“Mshele gojën, idiot… ” Afrim Gashi përplaset me koordinatorin e BDI së, Arbër Ademi (VIDEO)

INA
INA

25/07/2023

Gjatë debatit në Komisioni për çështje Kushtutuese në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut kishte edhe momente nervozizmi derisa deputetët mernin fjalën.

E derisa po fliste kryetari i Alternativës, Afrim Gashi, deputeti i BDI-së, Arbër Ademi ndërhynte. E kjo e nervozoi si duket kreun e Alternativës.

”“Mshele gojën, mshele gojën kur jam tu fol une, të lutem kujdes kulturë elementare duhesh me tregu, turp, idiot…” – thotë gjatë fjalimit të tij Afrim Gashi derisa i drejtohet me gisht deputetit Ademi./Klan Macedonia

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ali-ahmeti-sllupcan

Tropoja e shpallë “Qytetar Nderi” Ali Ahmetin

IMG_6975

Ferati: Ja kush qëndron pas protestave kundër paraleles shqipe në Çashkë

Talat Xhaferi3

Xhaferi: Autoritetet ta zbardhin deri në fund rastin me Vanjën

ndertim

Në Maqedoni hipotekat ulen, ndërtimet dhe kreditë nuk ndalen

vrasesit vanja palevski

Palevski kishte disa akuza penale

IMG_6973

Ky është babai i 14 vjeçares së vrarë në Shkup duke e sjellur në gjykatë

IMG_6971

Ziadin Sela: ASH-së i takon anëtari në KSHZ, Lëvizja Besa ka përfaqësuesin e LSDM-së dhe Izet Mexhiti ka përfaqësuesin e BDI-së (VIDEO)

Bilall Kasami

Kasami: Ky pushtet nga frika e humbjes, ka vendosur të manipulojë zgjedhjet

Levizja Evropiane per ndryshim LEN opozita shqiptare

Gashi: Pushteti po përgatit falsifikimin e zgjedhjeve, ne nuk do ta lejojmë këtë!

INFO

NA NDIQ