“Mua ti nuk më bërtet dot kështu”, Graciano tregon sherrin me Fifin gjatë provave të DWTS

INA
INA

16/10/2023

Balerini Graciano Tagani ka folur në “Dancing With The Stars Fan Club” për marrëdhënien e tij me Fifin.

Ai u shpreh se ka konflikte të vazhdueshme profesionale me Fifin, ndërsa tregoi një sherr, që ende nuk është publikuar në televizion.

“Me Fifin kam konflikte të vazhdueshme profesionale. Dje, kur ne xhiroheshim në prova fillova të tensionohesha sepse hapat nuk po shkonin si duheshe dhe Fifi më thotë: Kadalë, kadalë mu ti nuk më bërtet dot kështu“, tha Graciano duke qeshur.

Ai tregoi, se është shumë i lumtur që po kërcen me Fifin, pasi ajo është mikja e tij.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kiara

Luizi: Ja çka do me thanë me dal për drekë me gruan shtatzënë (video)

Screenshot_4-6-1-750x396-1

Luizi dhe Kiara në aksion për emrin e vajzës, Sharka ka diçka për të thënë

kiara-tito

Kiara Tito poston foto me fustan të bardhë. Ja si e komenton Luizi (foto)

lumbardhi

Lumbardhi: Pula ime e ka parashikuar saktë kush do të dalë nga shtëpia të premten (VIDEO)

mergim vesa

Vesa Vllasaliu thotë se nuk është penduar për deklaratat që bëri për ish-të fejuarin dhe familjen e tij

ylli big brother

Buci i bindur që do të jetë fitues i Big Brother VIP Kosova 2

romeo veshaj bbv arbana osmani

Caktohet data kur fillon Bigbrother. Ja kush janë banorët e parë

Screenshot_2023-11-11-18-17-49-480_com.facebook.katana-edit

Nuk uroi Luizin dhe Kiarën për pritjen e ëmbël, Amos zbulon arsyen

julian deda

Pas vdekjes së të atit, Jul Deda e nis emisionin ndryshe (VIDEO)

INFO

NA NDIQ