Muller publikon fotografi me fanellën e sulmuesit shqiptar, i jep mbështetje Brajan Grudës

INA
INA

22/10/2023

Brajan Gruda është futbollisti që ka tërhequr vëmendjen më të madhe së fundmi te Mainzi.

Sulmuesi shqiptar ishte edhe sonte titullar në ndeshjen ndaj Bayern Munichit, teksa regjistroi paraqitje të plotë – shkruan Gazeta Express.Gruda duket se i ka rënë në sy edhe Thomas Mullerit, i cili mori fanellën e tij pas ndeshjes.

Madje, sulmuesi i njohur gjerman bëri edhe një postim të veçantë në llogarinë e tij në “Instagram”, për 19-vjeçarin.

“Faleminderit Bryan Gruda për fanellën tënde, vazhdo të punosh shumë miku im. Një fitore e rëndësishme për ne pas pushimit ndërkombëtar. Asnjëherë e lehtë në Mainz”, shkroi Muller.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

hqim memedi

Ndërron jetë në moshën 70-vjeçare legjenda e futbollit tetovar Haqim Memedi

mirlind daku

Gol dhe fitore, Mirlind Daku merr vlerësimin e merituar

mourinho

Tifozët e Romës të dashuruar me Mourinhon: “Romanist për jetën”…

Jurgen Klopp

Jurgen Klopp tregon se si ndryshoi gjithë sistemin për ta përmbysur Crystal Palacen

Haaland

Guardiola befason për Haalandin

CHelsea

Endrick ishte afër transferimit tek Chelsea

kumulla

Rikthimi i Kumbullës në fushë, Mourinho jep detajet dhe datën

Shohei-Ohtani-1130x635

Në bejsboll nënshkruhet kontrata më e madhe në histori të sportit, Shohei Ohtani tejkalon yje si Leo Messi e LeBron James

aziz-salihu

Legjenda e boksit Aziz Salihu i lënë në harresë/ Askujt nuk i intereson a jam gjallë, për meritat që ja kam dhënë këtij shteti meritoj një kulm mbi kokë

INFO

NA NDIQ