Mungoi në gjysmëfinalen e “Ferma VIP”, reagon Fjoralba Ponari

Picture of ina-online
ina-online

08/06/2024

Fjoralba Ponari, moderatorja e “Ferma VIP” ka reaguar lidhur me mungesën e saj në spektaklin e madh të gjysmëfinales, i cili u zhvillua mbrëmjen e kaluar.

Moderatorja ndau në rrjetin social “Instagram” disa foto, duke theksuar se ishte e përgatitur për spektaklin dhe e kuruar deri në detaje, por një problem shëndetësor bëri që të mos ishte e pranishme, gjë të cilën e dëshmon edhe me një fotografi.

“Si duhej të kishte shkuar & si shkoi?! Falenderuese pafund për çdo mesazh të ngrohtë, në këto momente!”, shkruan ajo.

Gjysëmfinalja u moderua nga opinionistja e “Ferma VIP”, Sonila Meço. Fjoralba do rikthehet në rolin e moderatores gjatë finales së madhe të këtij formati.

TË FUNDIT
16 minuta
Gentian Zenelaj tregon pse nuk mori pjesë në filmin e Luiz Ejllit
5 orë
Era Istrefi rikthehet me këngë ndërkombëtare
6 orë
Luizi e pyet kush është vajza më e bukur në botë, Ryan e habit me përgjigjen
6 orë
Kumanovarja më e lumtur së kurrë, i mbushet makina me trëndafila, kush ja dërgoi?
7 orë
Heidi publikon momentin intim me Romeon

ME TE LEXUARA

7 orë
Nita Latifi e konfirmon lidhjen, flet edhe për Luizin (Video)
7 orë
Heidi publikon momentin intim me Romeon
6 orë
Kumanovarja më e lumtur së kurrë, i mbushet makina me trëndafila, kush ja dërgoi?
6 orë
Luizi e pyet kush është vajza më e bukur në botë, Ryan e habit me përgjigjen
5 orë
Era Istrefi rikthehet me këngë ndërkombëtare
16 minuta
Gentian Zenelaj tregon pse nuk mori pjesë në filmin e Luiz Ejllit
1 ditë
Gabriela Arapi bën deklaratën e papritur: Një futbollist i Kombëtares që është i martuar më ngacmon...

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-06-25-14-14-56-216_com.facebook.katana-edit

Gentian Zenelaj tregon pse nuk mori pjesë në filmin e Luiz Ejllit

Era Istrefi

Era Istrefi rikthehet me këngë ndërkombëtare

luiz-dhe-ryan

Luizi e pyet kush është vajza më e bukur në botë, Ryan e habit me përgjigjen

arbenita

Kumanovarja më e lumtur së kurrë, i mbushet makina me trëndafila, kush ja dërgoi?

heidi

Heidi publikon momentin intim me Romeon

nita-latifi-big-brother

Nita Latifi e konfirmon lidhjen, flet edhe për Luizin (Video)

gabriela

Gabriela Arapi bën deklaratën e papritur: Një futbollist i Kombëtares që është i martuar më ngacmon…

deamishel

I uruan vdekjen Deas, Fifi bën deklaratën e fortë: Kur më ra të fikët, babait tim i çuan mesazh

Meriton Mjekiqi

“Zemër mos ja fut, lshoja ujin”, çfarë po paralajmëron Meriton Mjekiqi?

INFO

NA NDIQ