Mungoi si opinionist në BBVK/ Bledi Mane përfundoi në spital

ina-online
ina-online

20/01/2024

Opionionisti i Big Brother VIP Kosova, Bledi Mane nuk është i pranishëm sonte në ‘Prime’, për arsye shëndetësore.

Bledi bëri të ditur se i është nënshtruar një operacioni ditën e sotme.

“Të dashur miq sot ju nënshtrova një operacioni, të vogël por të domosdoshëm”, shkruan gazetari duke bërë të ditur se nuk do jetë në prime e “Big Brother Kosova”.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kiara luizii

Luizi bën dhuratë një makinë Kiarës (video)

julian deda

‘Kur t’iu shoh duke u puthur’/ Juli zbulon çiftin e radhës që do krijohet në BBV3

labinot gashi labi

Labinot Gashi përfundon rrugëtimin në KTV, del me deklaratë

sara silvi

Tha se kanë patur lidhje/ Dalin fotot e Sarës me banorin e ri (FOTO)

ZHAKU

“Kam tradhtuar”, Zhaklin Lekatari tregon pse e bëri

sara silvi

“Mos na bëhet xheloz Bardhi” – Sara përqafohet me ishi-n e saj

shkurte-fejza-600x360 (1)

Burri i Shkurte Fejzës: Shpëtova pa pasoja të rënda, gruaja dhe fëmijët e mi kanë përjetuar skena të dhimbshme

arta kabashi

Pas daljes nga Big Brother VIP 3, Arta Kabashi reagon për herë të parë

gazi juli

Kush mund të largohet sonte nga Big Brother VIP Albania, këta banorë shihen si më të rrezikuar (FOTO)

INFO

NA NDIQ