Musa Xhaferi i mpreh shpatat. Ja kush janë mbështetësit e tij (FOTO

0

Anëtari i kryesisë qëndrore të Bashkimit Demokratik për Integrim,Musa Xhaferri sonte shtroi darkë iftari për miqtë dhe bashkëpuntorët e tij.

Ne këtë darkë ishin të ftuar funksionarë, bartës së funksioneve publike, kryetarë komunash dhe shokë të z.Xhaferi.

Xhaferi në qeverinë e kaluar që drejtohej nga Nikolla Gruevski kishte poste të rëndësishme.