‘Muzika industria e s*ksit’/ Pas Bleros dhe Ledrit, Linda zbulon mesazhet me këngëtarët e martuar

INA
INA

18/11/2023

Linda Halimi ka qenë shumë e komentuar ditët e fundit për akuzat e saj ndaj Bleros dhe Ledrit.

Për Bleron, Linda tha se ka insistuar t’i futet në dhomën e hotelit ndërsa Ledri i ka shkruar në Snapchat.

Linda ka vazhduar me deklaratat e saj dhe ka treguar se i kanë shkruar shumë këngëtarë dhe reperë.

Gjatë darkës së banorëve të nominuar Linda është shprehur:

“Nuk gënjej. Ne jemi në industrinë e seksit. Muzika është industri e seksit. Dalim në videoklipe provokojmë, bëjmë gjeste të tepruara. Është normale të të shkruajnë edhe këngëtarë, edhe repera, të martuar e të pamartuar. Për mua martesa është e shenjtë, por shumë nuk e respektojnë”.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Sara Hoxha Ledri

Puthja në film u bë shkak për ndarjen e Sarës dhe Ledrit? Flet aktori i “Në kuadër të dashurisë

Luizi Kiara

Mikrofoni gati/ Çfarë po palajmëron Luiz Ejlli ? (Video)

eurovizion

Maqedonia e Veriut nuk do të marr pjesë në Eurovision 2024

fifi adisi

Fifi tregon “çelësin” e marrëdhënies korrekte me Adrolën!

Screenshot_2023-12-02-11-25-06-339_com.instagram.android-edit

Luizi: Ja pse nuk bëhet ky vend (foto)

gani buci

Gani Gërmia përplaset sërish me Bucin: Ti je nivel i ulët, je kokrra e dobësirës

monika salihu

Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

dua lipa

Pas ndarjes, Dua Lipa kapet ‘mat’ me këngëtarin

Luiz Ejlli

Identifikohen “hakerët” e Instagramit të Luizit

INFO

NA NDIQ