Muzikë e keqe? Gazetarja i del në mbrojtje Luiz Ejllit: “Keni qenë në gjendje të jepnit gruan për Luizin..”

Picture of INA
INA

20/05/2024

Bashkëpunimi i shumëpritur mes Luizit dhe Getoarit u lancua më në fund, mirepo projekti i dyshes u prit me mjaft kritika ne rrjet!

Lidhur me komentet negative, ka reaguar edhe gazetarja Edona, e cila shprehet me ironi se krejt papritur te gjithë u kthyen në ‘intelektualë të muzikës’ dhe po e vlerësojnë si ‘këngën më të keqe!

Gazetarja shprehet gjithashtu se beat-i ishte me i miri në shumë kohë, ndërsa videoklipi tejet kreativ dhe se kënga do të ‘ndezë’ club-et këte verë.

https://www.instagram.com/xl__media/?utm_source=ig_embed&ig_rid=025a31ab-4c9e-4efb-9783-c402b0d24b36&ig_mid=938D0A4E-7503-4803-9E21-FD2F091979B1

Megjithatë mes gjithë komenteve negative ‘Ding Ding’ arriti te kape plot 1 milione klikime ne 24 ore nga lancimi.

TË FUNDIT
22 orë
Publikohet kënga e re e Luizit dhe Melindës (Video)
24 orë
Heidi dedikim për Romeon: Më ke bërë gocën më të lumtur në botë!
2 ditë
11 vite bashkë, Ledion Liço tregon si u njoh me Sarën: Ja si u ndjeva
2 ditë
Egla i kthehet Sarës: Lëre rehat Bardhin! Ja si i përgjigjet ajo
2 ditë
Roza Lati feston ditëlindjen, ja kush ishin ish-banorët e BBV3 që morën pjesë

ME TE LEXUARA

24 orë
Heidi dedikim për Romeon: Më ke bërë gocën më të lumtur në botë!
22 orë
Publikohet kënga e re e Luizit dhe Melindës (Video)

LEXO MË SHUMË

luiz melinda

Publikohet kënga e re e Luizit dhe Melindës (Video)

heidi

Heidi dedikim për Romeon: Më ke bërë gocën më të lumtur në botë!

ledion lico sara

11 vite bashkë, Ledion Liço tregon si u njoh me Sarën: Ja si u ndjeva

Sara gjordeni bbvip

Egla i kthehet Sarës: Lëre rehat Bardhin! Ja si i përgjigjet ajo

roza lati

Roza Lati feston ditëlindjen, ja kush ishin ish-banorët e BBV3 që morën pjesë

ferma vip

Ja kujt ia dedikon fitoren e “Ferma VIP” Dijonis Biba: U bë forca ime

Olta

Olta Gixhari bëhet nënë për herë të dytë, publikon foton nga spitali me dy djemtë

luizi luna

Video/ Kiara kërkon ndihmë për vajzën…

Olta Gixhari

‘Shejtani ka shkundur brekët’! Çfarë do të thotë Olta? Video

INFO

NA NDIQ