Naimi i thur vargje dashurie Mihrijes me rastin e ditëlindjes, e quan engjëll

0

Naim Abazi ka zgjedhur fjalët më të bukura për t’ia uruar ditëlindjen bashkëshortes.
Mihrije Braha sot festoi ditëlindjen, me këtë rast ajo mori urime të shumta nga familjarë, miq e kolegë, shkruan lajmi.net.
Padyshim se urimin më të bukur asaj ia bëri bashkëshorti, Naim Abazi, i cili u bë romantik duke zgjedhur fjalë dashurie për Mihrijen.
“Cdo fjale e thene per ty o engjelli yne eshte pak, sepse je me shume se fjala, se jeta se dita e nata! Dhe ne te duam aq shume! The themi te jetosh me shume dashuri dhe buzeqeshje me ne, se je burimi i jetes sonte dhe i buzeqeshjes tone! Urime DITELINDJA! Naimi dhe Platori”, janë fjalët e Naimit.