“Nata e Kadrit”, Leonora Jakupi shfaqet duke lexuar Kur’anin

Picture of INA
INA

05/04/2024

Sonte thuhet se është “Nata e Kadrit”, dhe me këtë rast, këngëtarja Leonora Jakupi është shfaqur duke lexuar Kur’anin.

Ajo ka postuar një faqe të librit të shenjtë në Instagram, mbi të cilën ka vendosur emojin në formë të duarve që luten, njofton Klankosova.tv.

TË FUNDIT
4 orë
“Kokë më kokë” në televotim, Ilnisa Agolli “zbulon” fituesin e “BBV”
7 orë
“Më dolën përpara 40 veta”, Françeska Murati tregon çfarë i ndodhi në rrugë
7 orë
Sa bukur! Babë e bijë krah njëri-tjetrit, Kiara poston foton e ëmbël të Luizit me Luna Marinë (Foto)
8 orë
Sara dhe Bardhi sjellin pamje nga apartamenti i tyre i ri
8 orë
Adriana Matoshi tregon se kë mbështet në Big Brother VIP Albania 3

ME TE LEXUARA

1 ditë
Video/ Tha se i propozoi Kiarës me poezinë e tij, Luiz Ejlli nxjerr bllof Julian Dedën
24 orë
‘Do vish të rrish tek shtëpia ime’? Heidi refuzon Romeon: Çfarë thua?
24 orë
Ndodh për herë të parë në Shqipëri, martohen dy gra në taracën e bashkisë Tiranë
23 orë
Muzikë e keqe? Gazetarja i del në mbrojtje Luiz Ejllit: “Keni qenë në gjendje të jepnit gruan për Luizin..”
17 orë
Video/Kënga e Luiz Ejllit dhe Getoar Selimit e ‘vjedhur’?
2 ditë
“Pse ke futur duart te jastëku im?”, plas sherri mes Romeos dhe Eglës
9 orë
Argjiria i jep fund keqkuptimeve me Gracianon? Moderatorja e njohur: Është…

LEXO MË SHUMË

ilnisa

“Kokë më kokë” në televotim, Ilnisa Agolli “zbulon” fituesin e “BBV”

franci

“Më dolën përpara 40 veta”, Françeska Murati tregon çfarë i ndodhi në rrugë

luizi kiara

Sa bukur! Babë e bijë krah njëri-tjetrit, Kiara poston foton e ëmbël të Luizit me Luna Marinë (Foto)

sara bardhi

Sara dhe Bardhi sjellin pamje nga apartamenti i tyre i ri

adriana matoshi

Adriana Matoshi tregon se kë mbështet në Big Brother VIP Albania 3

argjira-graciano_sd

Argjiria i jep fund keqkuptimeve me Gracianon? Moderatorja e njohur: Është…

getoar luizi

Video/Kënga e Luiz Ejllit dhe Getoar Selimit e ‘vjedhur’?

luizi geti

Muzikë e keqe? Gazetarja i del në mbrojtje Luiz Ejllit: “Keni qenë në gjendje të jepnit gruan për Luizin..”

martohen-dy-gra

Ndodh për herë të parë në Shqipëri, martohen dy gra në taracën e bashkisë Tiranë

INFO

NA NDIQ