NATO me urim për Pavarësinë e Maqedonisë së Veriut: Të festojmë së bashku me aleatin tonë! (FOTO)

Picture of INA
INA

08/09/2023

NATO i është bashkangjitur urimeve për Ditën e Pavarësisë së Maqedonisë së Veriut.

Në rrjetin X, NATO ka publikuar fotografi dhe video, duke e uruar anëtarin e saj për 32-vjetorin e pavarësisë.

“Retweet për t’u bashkuar me ne për të festuar Ditën e Pavarësisë për aleatin tonë Maqedonia e Veriut”, shkruhet në postimin e NATO-s.

TË FUNDIT
33 minuta
Pesë të dënuarit për ngjarjet e 27 prillit sot janë liruar me pushim prej 30 ditësh
45 minuta
Themelohet organ i përbashkët i koalicionit VLEN
1 orë
BDI në “lucidum intervallum”
4 orë
Kamala Harris në kërkim të profilit politik dhe parave
4 orë
Goditen dy kompani të lojrave të fatit në Maqedoni, i merren licencat

ME TE LEXUARA

1 ditë
VLEN formoi një organ tjetër të përbashkët
6 orë
Ulen çmimet e derivateve të naftës
1 ditë
I nxehti ekstrem në vend/ Java e ardhshme sjell uljen e shumpritur të temperaturave!
6 orë
Taravari: BDI kishte 22 vite për të implementuar idetë
1 ditë
Aksident i rëndë në autostradën Tetovë-Shkup, 4 të lënduar
6 orë
LSM: Shpenzimet për një familje në Maqedoni për muajin korrik, 60.570 denarë
24 orë
Presidenti Joe Biden tërhiqet nga gara presidenciale
5 orë
Kryeministri Mickoski merr rrogë 2.280 euro, ministrat dhe zv/ministrat 1.870 euro

LEXO MË SHUMË

cavkov te denuarit 27 prilli

Pesë të dënuarit për ngjarjet e 27 prillit sot janë liruar me pushim prej 30 ditësh

vlen komisioni

Themelohet organ i përbashkët i koalicionit VLEN

naser-pajaziti

BDI në “lucidum intervallum”

Kamala Harris 2

Kamala Harris në kërkim të profilit politik dhe parave

kazino

Goditen dy kompani të lojrave të fatit në Maqedoni, i merren licencat

Qeveria E RMV

Kryeministri Mickoski merr rrogë 2.280 euro, ministrat dhe zv/ministrat 1.870 euro

fature-market

LSM: Shpenzimet për një familje në Maqedoni për muajin korrik, 60.570 denarë

arben taravari

Taravari: BDI kishte 22 vite për të implementuar idetë

derivate nafta dizeli benzin

Ulen çmimet e derivateve të naftës

INFO

NA NDIQ