Arrestohen 10 persona nga Tetova dhe Gostivari mes tyre biznismen. Akuzohen për pedofili

INA
INA

11 Maj, 2023

Njësiti për Krim të Organizuar dhe Policia e Tetovës deri më tani kanë arrestuar 10 persona të dyshuar për pedofili.

Alsat jozyrtarisht mëson se në mesin e të arrestuarve ka edhe biznesmen të njohur nga Tetova e Gostivari. Të njëjtit dyshohen për pedofili me një vajzë të mitur (15 vjeçe) e cila është shitur tek disa persona. Policia e Tetovës dhe Njësiti për Krim të Organizuar janë duke i marrë në pyetje personat dhe duke bërë identifikimin e tyre.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

erdogan

Pasardhësi i Erdoganit, dhëndri që projektoi dronet Bayraktar

osmani-kurti-makron-macron

Macron: Autoritetet e Kosovës mbajnë përgjegjësi për trazirat që janë rritur ndjeshëm

mesi-argentina

Postimi i PSG ‘trazon’ gjithçka në lidhje me të ardhmen e Messit

grubi-visar-ganiu

Ganiu: Grubin nuk e votojnë as në lagjen e tij (VIDEO)

kovacevski ursula

Kovaçevski-Von der Leyen: BE-ja ofron mbështetje të fortë për arritjen e një konsensusi për ndryshimet kushtetuese

shkupi

E premtja, ditë jopune për qytetarët e besimit ortodoks në Maqedoninë e Veriut

Gjykata_1-768x463-1-750x430-1

Ohër, shtyhet për më 12 korrik gjyqi për rrahjen e Pendikovit

mesic

“Rruga drejtë BE-së po zgjatet pa nevojë”, Mesiq: Maqedonia është dashur të jetë anëtare shumë kohë më parë

ora-rryma-evn-struja

Nga korriku, energjia elektrike 13% më e shtrenjtë

INFO

NA NDIQ