Ndalohen dy të rinj, sulmuan 27 vjeçarin me qëllim të marrjes së parave

Picture of INA
INA

22/09/2023

Të enjten në orën 10:15 dhe në orën 15:20 pjesëtarët e policisë të SPB-Tetovë kanë arrestuar një të mitur nga Tetova dhe B.A. (18) Sellca e Tetovës të cilët dyshohet se më datë 19 të këtij muaji rreth mesditës pranë Qendrës Sportive në Tetovë kanë sulmuar fizikisht personin M.M. 27-vjeç me qëllim të marrjes së parave. Të dy janë mbajt në Stacionin Policor të Tetovës, rasti është pastruar plotësisht dhe kundër tyre do të pasojnë parashtresat përkatëse.

TË FUNDIT
2 orë
Këto janë të përzgjedhurit për drejtorë nga ASH e Taravarit në Kumanovë
4 orë
Ali Ahmeti: Beteja për legjitimit dhe dinjitet në çdo vendbanim dhe institucion
4 orë
Kasami: VLEN po shkon drejt bashkimit të strukturave
4 orë
Mickoski edhe djalin e kishte me vete në Amerikë, kush i’a pagoi harxhimet?!
6 orë
Taravari: Ahmeti di të veprojë si opozitar i vërtetë

ME TE LEXUARA

1 ditë
Facebooku e Instagrami ia heqin kufizimet Donald Trumpit
13 orë
Kurtishaj: Durrësi është boshatisur nga pushuesit e Kosovës për këtë arsye, ja çka pritet të ndodhë
1 ditë
Samiti i NATO-s, shqetësimi për shëndetin e Biden hedh hije mbi samit
8 orë
Kasami i kundërpërgjigjet Ahmetit: VLEN ka legjitimitetin e plotë të përfaqësimit të shqiptarëve, merru me funksionarët e tu
1 ditë
DASH: Rusia po kërkon të shfrytëzojë tensionet ndëretnike në Kosovë dhe rajon
13 orë
Mot me diell dhe temperatura deri në 42 gradë Celsius

LEXO MË SHUMË

arben taravari kumanove

Këto janë të përzgjedhurit për drejtorë nga ASH e Taravarit në Kumanovë

Ali Ahmeti fronti

Ali Ahmeti: Beteja për legjitimit dhe dinjitet në çdo vendbanim dhe institucion

IMG_4361

Kasami: VLEN po shkon drejt bashkimit të strukturave

IMG_4362

Mickoski edhe djalin e kishte me vete në Amerikë, kush i’a pagoi harxhimet?!

IMG_4360

Taravari: Ahmeti di të veprojë si opozitar i vërtetë

IMG_4359

Mexhiti për tubimin e BDI-së: Po bëjnë si “pula pa kokë”

IMG_4356

Mblidhet Trupi Koordinues Politik i VLEN, ja çfarë u vendos

IMG_4355

Dëshmitari: Paralajmërova sigurinë e Trump për qitësin mbi çati: Po mendoja se pse nuk ndërhynë?

trump sulm

Çfarë Trump i tha sigurimit pak sekonda pasi u qëllua

INFO

NA NDIQ