Ndalohet në polici gjyshja 73 vjeçare, rrahu bashkëshortin

ina-online
ina-online

26/09/2023

Një gjyshe shtatëdhjetë e tre vjeçare nga Shkupi është ndaluar nga policia pasi ka sulmuar me sende të forta bashkëshortin e saj, përcjell INA.

“Me datë 24.09.2023 në ora 13:30 në zonën e Gazi Babës, zyrtarë policorë të stacionit policor Gazi Babë ia kanë hequr lirinë N.S.(73) nga Shkupi, për shkak se ka sulmuar bashkëshortin e saj 74 vjeçar me një send të fortë në shtëpi”, njofton MPB.

Ajo është dërguar në një institucion shëndetësor për trajtim të mëtejshëm. Po merren masa për zbardhjen e rastit. (INA)

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

IMG_6922

Sela: Nuk mund të shesin opozitarizëm ata që 20 vite nuk u kujtuan për shqiptarët, dhe shkelin marrëveshjet

Mexhiti gashi kasami

Gashi, Kasami dhe Mexhiti bashkëbisedim me mërgimtarët në Zvicër

pendarovski-nato

Pendarovski: Maqedonia e Veriut është një vend i vogël me ambicie të mëdha klimatike

Dimitar Kovacevski

Kovaçevski: Me një sistem tatimor efikas dhe politika pozitive, sigurojmë stabilitet financiar të vendit

Arben Taravari

Taravari sqaron gjitha dilemat dhe akuzat, ASH është faktor, do të dij si të veprojë

arben taravari

Taravari: Bota është e polarizuar, mesazhet e Lavrov janë të pritshme

Screenshot_162

Skandal në Shkup! Një grua ua mundësoi dy burrave të kenë marrëdhënie seksuale me dy të mitura, më pas i xhiroi

Bilall Kasami

Kasami: Bujari e solli Llavrovin në Shkup që të flas kundër shqiptarëve dhe Kosovës

Zekiri muhamed

Zekiri duhet t’i kthejë mbi një milion euro

INFO

NA NDIQ