Ndalohet një 20-vjeçar nga Kumanova, kapet me lëndë narkotike

INA
INA

10/12/2023

MPB njofton se sot kanë ndaluar një 20-vjeçar nga Kumanova për shkak se tak ai është gjetur lëndë narkotike.

“Sot (10.12.2023) në ora 00:05 në rrethinën e Qendrës, zyrtarë policorë të Njësisë së Policisë Intervenuese në SPB Shkup e kanë ndaluar M.D.(20) nga Kumanova.

Pasi i është gjetur dhe konfiskuar marihuana.

Pas dokumentimit të plotë të rastit, do të vijojë kallëzim përkatës”, njoftojnë nga MPB.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ASH Sela Taravari

Fati i ASH-së në duart e Gjykatës së Tetovës! Të dyja palët i drejtohen gjyqit për ndryshimet që kanë bërë

kadastra

Ankesa për rritjen e çmimeve në kadastër

LSDM SDSM Kovacevski zecevic

LSDM do të bisedoj edhe me parti që tradicionalisht nuk kanë qenë partnerë

Polici-a-2-750x430

Ja përse ndodhi vrasja e dyfishtë në fshatin Gabresh të Kumanovës? (FOTO)

Angela Ageler

Ageler: Është me rëndësi kyçe që njerëzit të dalin dhe të votojnë më 8 maj

zjarr tym

Tym i madh mbi Zhelinë të Tetovës, digjen goma (VIDEO)

Talat Xhaferi

FOTO/ Xhaferi-Dir: Ukraina gjithmonë mund të shohë në Maqedoninë e Veriut një mik, partner dhe përkrahës

Pançe Toshkovski

Toshkovski: Kam marrë njoftim, BE nuk do të bëjë probleme për udhëtim me pasaporta të vjetra

Aleksandar-Petlickovski

Petliçkovski: Kemi 56 raste me kollën e keqe, gjendja nuk është stabile, por është nën kontroll

INFO

NA NDIQ