Ndalohet një 40-vjeçare në Shkup, ka tentuar të fusë lëndë narkotike në burgun e Idrizovës

Picture of INA
INA

10/06/2024

MPB njofton se dje rreth orës 17:30 policia e SPB Shkup ka ndaluar një 40-vjeçare e cila është kapur me mariuhan.

“Është ndaluar A.A. 40-vjeç nga Shkupi e cila është kapur me mariuhan, e cila është përpjekur ta fus në burgun e Idrizovës gjatë vizitës së bashkëshortit të saj, i cili është i dënuar me burg”.

“Ajo është dorëzuar në stacionin policor të Gazi Babës për procedim të mëtejshëm. Pas dokumentimit të plotë të rastit kundër saj do të ngritet kallëzim përkatës”, njoftojnë nga MPB.

TË FUNDIT
15 minuta
Sot bëhet varrimi i gazetarit Isuf Kadriu
17 minuta
Ministri Mucunski do të marrë pjesë në mbledhjen e Këshillit të Punëve të Jashtme të BE-së
29 minuta
QMK: Po sanohen dëmet nga moti i ligë në Tetovë dhe Shkup
1 orë
Xhaferi sot do t’ia dorëzojë funksionin e kryeministrit Hristijan Mickoskit
1 orë
Taravari cakton zëvendësin e tij dhe ka një mesazh për gostivarasit

ME TE LEXUARA

17 orë
Ndërroi jetë gazetari Isuf Kadriu, zv/kryeredaktori i TV ALSAT
1 orë
Varhelyi uron Mickoskin: Pres të bashkëpunojmë për të avancuar rrugën europiane të vendit
16 orë
Deputetët turq të Frontit kërkojnë që në Kuvend të flitet edhe gjuha turke
1 orë
Taravari cakton zëvendësin e tij dhe ka një mesazh për gostivarasit
1 ditë
Moti sot në Maqedoninë e Veriut, pasdite paralajmërime për shi
12 orë
Sela: Nuk do jemi prezent në votimin e një qeverie e cila nuk është legjitime dhe nuk e ka legjitimitetin e shqiptarëve
1 orë
Xhaferi sot do t’ia dorëzojë funksionin e kryeministrit Hristijan Mickoskit

LEXO MË SHUMË

isuf kadriu

Sot bëhet varrimi i gazetarit Isuf Kadriu

timco mucunski

Ministri Mucunski do të marrë pjesë në mbledhjen e Këshillit të Punëve të Jashtme të BE-së

bresher

QMK: Po sanohen dëmet nga moti i ligë në Tetovë dhe Shkup

talat xhaferi

Xhaferi sot do t’ia dorëzojë funksionin e kryeministrit Hristijan Mickoskit

arben taravari

Taravari cakton zëvendësin e tij dhe ka një mesazh për gostivarasit

varhelyi

Varhelyi uron Mickoskin: Pres të bashkëpunojmë për të avancuar rrugën europiane të vendit

Mickoski

Kush është Hristijan Mickoski, kryeministri i ri i Maqedonisë së Veriut

moti shiu

Mot me diell dhe shumë i nxehtë, pasdite në disa pjesë të luginave paraqitje e mundshme e shiut të rrëmbyeshëm, bubullimave dhe erës së fuqishme

bekim qoku kuvend

Bekim Qoku: Dhe ja, më në fund, Erdhi dita, Ali opozita

INFO

NA NDIQ