Ndalohet një 53-vjeçar nga Strumica, i konfiskohen 297 pako me cigare

INA
INA

15 Shtator, 2023

Më datë 14.09.2023 në ora 01:50 zyrtarë policorë nga Sektori i Punëve të Brendshme Strumicë, kanë ndaluar D.K.(53) nga fshati Illovicë, Strumicë.

Gjatë kontrollit të një automjeti të pasagjerëve Peugeot, me të cilin ai drejtonte, iu gjetën dhe sekuestruan 297 pako me cigare të ndryshme.

Personi është ndaluar në Stacionin Policor Strumicë dhe për ngjarjen është njoftuar prokurori publik nga Prokuroria Themelore Publike Strumicë.

Pas dokumentimit të plotë të rastit, ndaj tij do të ngritet kallëzimi përkatës.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-09-28-22-20-50-209-edit_com.android.chrome

“Unë të kapi për fyti”, “Kur ta nxo, e shkeli në fyt”, eskalon situata në studio, nervozohet analisti Astrit Gashi

Screenshot_2023-09-28-21-52-07-885-edit_com.facebook.katana

Vdekja e të riut shqiptar në kufirin me Serbinë, reagon familja Muçiqi

albulena haxhiu3

Edhe Albulena Haxhiu i përgjigjet kryeministrit Rama

adnan-neziri

Neziri: VMRO-ja ka mbështetur ligjin për Amnisti në takimin me ministrin Lloga

spartak

Avokati Ngjela zbërthen skenarët e Vuçiçit

rama kurti

‘KFOR të marrë nën kontroll veriun’/ Kurti i përgjigjet Ramës

kovacevski talat xhaferi kuvend

Kovaçevski: Nuk do të ketë amnisti për të dënuarit e rastit “Monstra”

burgu-idrizove

Ligji për amnisti në Maqedoni, pritet lirimi i 286 të burgosurëve

Canak

Çanak tronditë Serbinë: Grupet kriminale u mbështetën nga qeveria e Serbisë

INFO

NA NDIQ