Ndalohet një person në Kumanovë, dyshohet për vjedhje

INA
INA

06/11/2023

Dje në ora 16:00 në Kumanovë, policia nga SPB Kumanovë ka ndaluar A.R. nga Kumanova.

Ai dyshohet se më 08.10.2023, në bulevardin “Revolucioni i Tetorit” në Kumanovë, i ka marrë një celular V.J. nga Kumanova.

Personi është dorëzuar në stacionin policor, ndërsa pas plotësimit të dokumentacioneve kundër tij do të ngritet kallëzim përkatës.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Angela Ageler

“Lista e Zezë” Amerikane do zgjerohet me emra tjerë, paralajmëron ambasadorja Ageler

auto_korrupsion1511207587

Kush janë më të korruptuarit në Maqedoninë e Veriut?!

kqz-kosove

Partia politike “Srpska Demokratija”, regjistrohet zyrtarisht në Kosovë

stevo pendarovski

Pendarovski është keqkuptuar: Nuk ka thënë se nuk do të rikandidohet

pendarovski-ikkkk-800x445

Pendarovski njëherë nuk po mendon që të rikandidohet, po pret përfundimin e mandatit

krenar lloga

Lloga firmos kërkesën për ekstradimin e Palevskit nga Turqia

bedri1-804x380-1

Ajdari: Cila është lidhja mes vrasjes së Vanjës dhe vrasjes te Liqeni i Smilkovës?

Liridona ademaj

Përse e vrau Naimi gruan e tij? Gazetari zbulon pistat e hetimit: Ka qenë person i fuqishëm

presheva-1

I specializuar në Akademinë e Kriminalistikës, Sinani shkruan për të riun nga Presheva që po diskriminohet në Serbi

INFO

NA NDIQ