Ndalohet një person nga Resnja, janë gjetur drunj të prerë pa leje

INA
INA

02/11/2023

Sot në fshatin Surlenci të regjionit të Resnjës, zyrtarë policorë nga SPB Manastir – DPB Resnjë kanë privuar 47-vjeçarin M.T. nga fshati Surlenci i regjionit të Resnjës, njoftoi MPB.
“Në të njëjtën kohë janë gjetur dhe konfiskuar rreth 11 m3 dru zjarri të prerë, të cilat i janë dorëzuar Policisë Pyjore për veprime të mëtejshme”, ka thënë MPB.

Pas dokumentimit të plotë të rastit, do të dorëzohet një parashtresë përkatëse.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

fatmir mexhiti

Mexhiti: Në qeveri do ta ngre çështjen e të punësuarve me kontratë të përkohshme në MSH

derivate nafta dizeli benzin

Ulen çmimet e derivateve të naftës në Maqedoninë e Veriut

oliver spasovski

Arma e lidhur me vrasjen e dyfishtë është e në ekspertizë, ndarja e më shumë informatave nuk është e mirë për hetimin, thotë Spasovski

LSDM SDSM Kovacevski zecevic

Kovaçevski: Qeveria teknike është e rregulluar me Ligj, dihen ministritë që i takojnë opozitës

Naim Murseli Liridon

Dyshohet se ia shiti armën Naim Murselit: 30 ditë paraburgim për të arrestuarin e katërt për rastin e Liridona Ademajt

granit plavaa

Sulmohet në burg vrasësi i Liridona Ademajt, ka tentuar dhe vetëvrasjen

radojcic milan

Ngrihet alarmi pas urdhërarrestit ndaj Radoiçiqit/ Ky mund të jetë plani i Serbisë!

mickoski gerqec

LSDM: Skandal i ri, Mickoski në të njëjtën tavolinë me të arrestuarin për trafikim të 32 kilogramëve drogë nga Gërçeci

vmro-dpmne

OBRM-PDUKM: Talat Xhaferi është i padenjë për postin e kryeministrit

INFO

NA NDIQ