Ndalohet një shtetas i Shqipërisë në Bllacë, veturën të cilën e drejtonte ishte e vjedhur

ina-online
ina-online

19/01/2024

Dje në orën 18:30 në vendkalimin kufitarë “Bllacë”, punonjësit e policisë i kanë ndaluar 20-vjeçarin M.E. nga Republika e Shqipërisë, njoftoi Ministria e Brendshme.

“Gjatë kontrollit kufitar, është konstatuar se automjeti “Audi A8” me targa angleze.

Të cilin ai e drejtonte, ishte i regjistruar në Departamentin për Bashkëpunim Ndërkombëtar Policor – Interpol si i vjedhur”, njoftojnë nga MPB.

Personi dhe automjeti i janë dorëzuar punonjësve të policisë nga DPB Çair për veprime të mëtejshme.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

stevo-pendarovskiii-780x470-1

Pendarovski: Do të anëtarsohem në VMRO-DPMNE nëse do të arrijnë që maqedonasit t’i përfshijnë në Kushtetutën bullgare

IMG_9497

Kongresi i LSDM zyrtarizoi kandidaturën e Pendarovskit për president

IMG_9496

IPIS demanton: Nuk kemi bërë anketë që u shpërnda sot

IMG_9478

Pritja e Taravarit në Strugë në hapjen e shtabit zgjedhor (Video)

IMG_9479

Selimi: Ndihma e shpejt në Shkup për herë të parë me shef shqiptar

David-Philips

Serbët le të shkojnë në Serbi, nëse duan të përdorin dinarin, thotë ish-zyrtari amerikan

fature-market

Disa markete brenda natës i rritën çmimet, ankesa nga qytetarë

bdi-ali-ahmeti-cair

BDI me kandidatë për deputetë në njësitë 3 dhe 4, ja emrat?

Ilir-Demiri-921x614

Demiri: nuk do të ketë incizime pa radhë, terminet për rezonancë magnetike do të publikohen në “Termini im”

INFO

NA NDIQ