Ndalohet qarkullimi i automjeteve të rënda në rrugën Gostivar – Kërçovë

Picture of INA
INA

28/11/2023

Në mëngjesin e sotëm është vendosur ndalesë për qarkullimin e mjeteve të rënda në rrugën Gostivar-Kërçovë nëpër kalimin malor të Strazhës.

Siç informojnë nga LAMM, ndalimi është vendosur nga ora 08:30.

Komunikacioni në rrugët tjera shtetërore zhvillohet pa ndërprerë nëpër kushte dimërore në disa vende.

LAMM apelon për vozitje të kujdesshme, përshtatje të shpejtësisë dhe respektim të rregullave të komunikacionit.

TË FUNDIT
2 orë
Taravari: Shqiptarët do të kenë kryeparlamentarin e gjashtë ministri (VIDEO)
2 orë
Salihu mbështetje nga bashkëatdhetarët në Padova
4 orë
VLEN: Ali Ahmeti e ka humbur kontrollin, i bëjmë thirrje të bëhet opozitë konstruktive
5 orë
Gashi për bisedimet me VMRO-në për qeveri: Bukur mirë, në rrugë të mbarë
7 orë
Kurti priti krerët e koalicionit VLEN, i uroi për fitoren dhe rezultatin zgjedhor

ME TE LEXUARA

2 orë
Taravari: Shqiptarët do të kenë kryeparlamentarin e gjashtë ministri (VIDEO)
12 orë
Micotakis për ERT: Do të krijoni probleme – RMV është edhe për përdorim të brendshëm!
12 orë
Radev: Rruga e Maqedonisë për në Bruksel kalon nëpër Sofje
12 orë
Aksident në Kërçovë, 5 të lënduar
12 orë
Deputetja shqiptare do ta udhëheq seancën konstituive të përbërjes së re parlamentare

LEXO MË SHUMË

Arben Taravari

Taravari: Shqiptarët do të kenë kryeparlamentarin e gjashtë ministri (VIDEO)

IMG_2207

Salihu mbështetje nga bashkëatdhetarët në Padova

vlen gashi kasami mexhiti taravari

VLEN: Ali Ahmeti e ka humbur kontrollin, i bëjmë thirrje të bëhet opozitë konstruktive

Screenshot-31

Gashi për bisedimet me VMRO-në për qeveri: Bukur mirë, në rrugë të mbarë

IMG_2195

Kurti priti krerët e koalicionit VLEN, i uroi për fitoren dhe rezultatin zgjedhor

Gordana Siljanovska Davkova

Presidentja e sapozgjedhur nisi me zgjedhjen e stafit, sa kuadro shqiptare do jenë?!

Screenshot_2024-05-18-15-32-20-219_com.android.chrome-edit

Fronti Europian mund t’i humbë dy deputetë? Ahmeti: I dimë në detaje marrëveshjet në podrumet e kuqe

IMG_2192

Deputetja shqiptare do ta udhëheq seancën konstituive të përbërjes së re parlamentare

Aksidenti-600x360

Aksident në Kërçovë, 5 të lënduar

INFO

NA NDIQ