Ndarja e Sarës dhe Ledrit ‘marketing’ për këngën e re?

Picture of INA
INA

05/11/2023

A janë ndarë Sara dhe Ledri? Kjo ka qenë dilema e ditëve të fundit në medien rozë. Prej gati një muaji tashmë dyshja nuk janë parë më krahë njëri-tjetrin në publik, madje reperi nuk është ‘bërë as i gjallë’ në rrjete sociale, duke ngritur dyshimet se çifti po kalon një krizë.

Menaxheri i Ledrit, Faton Shoshi, i cili konfirmoi lajmin për ndarjen për ‘Prive. Por i çuditshëm është fakti se në mes të bisedës për ndarje përmendet gjithmonë projekti i ri muzikor që do të sjellë së shpejti reperi.

Duket se ‘heshtja’ e Ledrit paska shërbyer për diçka. Menaxheri i artistit ka zbuluar se së shpejti do të publikojë projektin e ri.Epo në fund të fundit të gjithë do të tundohen ta klikojnë këngën e tij, pasi me doemos do të ketë një mesazh të koduar për ‘ndarjen’ ose jo të dyshes së shumë përfolur.

TË FUNDIT
3 orë
Ja ku mund ta gjeni Luizin gjatë gjithë verës
5 orë
Teksa Luizi i këndon vajzës në krahë, reagimi i Lunës do të ju shkrij (Video)
5 orë
“Ngele duke kopjuar Heidin” , Vesa Smolica me përgjigje interesante për ndjekësin
5 orë
Do të luaj tek një serial turk? Vjen reagimi i Luizit
1 ditë
Rudina Hajdari rigjen dashurinë, publikon foto me partnerin e ri 2 vite pas divorcit (FOTO)

ME TE LEXUARA

5 orë
Do të luaj tek një serial turk? Vjen reagimi i Luizit
5 orë
“Ngele duke kopjuar Heidin” , Vesa Smolica me përgjigje interesante për ndjekësin
5 orë
Teksa Luizi i këndon vajzës në krahë, reagimi i Lunës do të ju shkrij (Video)
3 orë
Ja ku mund ta gjeni Luizin gjatë gjithë verës
1 ditë
Ilnisa dhe Meritoni bëjnë hapin e rëndësishëm në marrëdhënien e tyre

LEXO MË SHUMË

luizi kiara

Ja ku mund ta gjeni Luizin gjatë gjithë verës

luizi luna

Teksa Luizi i këndon vajzës në krahë, reagimi i Lunës do të ju shkrij (Video)

vesa

“Ngele duke kopjuar Heidin” , Vesa Smolica me përgjigje interesante për ndjekësin

luizi

Do të luaj tek një serial turk? Vjen reagimi i Luizit

rudina hajdari

Rudina Hajdari rigjen dashurinë, publikon foto me partnerin e ri 2 vite pas divorcit (FOTO)

donaldi romeo

Festë në familjen e Donaldit dhe Romeos

sara

“Mollë sherri” mes Bardhit dhe ish-menaxherit të tij, reagon ashpër Sara Gjordeni

ilnisa meritoni

Ilnisa dhe Meritoni bëjnë hapin e rëndësishëm në marrëdhënien e tyre

shpat kasapi

“Mendova se më kanë bërë magji”, këngëtari i njohur befason me rrëfimin e tij dhe flet për depresionin

INFO

NA NDIQ