Ndërrimi i shefave në doganë, ja emrat

ina-online
ina-online

5 Gusht, 2023

Drejtori i Drejtorisë doganore, Stefan Bogoev, brenda një dite ka ndërruar disa persona në pozitat kryesore drejtuese në administratë, mëson jozyrtarisht Fokus.

Sipas informacioneve, Meliha Paneva, ndihmës drejtoresha e mëparshme e Sektorit të Akcizave, do të shkojë në pozitën më të lartë në zyrën kyçe doganore në Shkup dhe në vend të saj vjen Vesna Zmajshek, kryetarja e mëparshme e Sektorit për alkool, pije alkoolike dhe produkte të duhanit. .

Ndryshim ka edhe në pozitat drejtuese të njësive doganore Shkup 1 dhe Shkup 2.

Po ashtu, ndryshime ka në pozitën e shefit në pikën kufitare më të frekuentuar Tabanovc, ku shefe do të jetë Emilija Trajkovska.

Shefi i Doganës Mobile, Bllagoja Krstevski, është zëvendësuar nga Metodij Tedosievski. Igor Jolevski është drejtues i ri i njësisë doganore Manastir, ndërsa ndryshim ka edhe në pozitën e shefit në vendkalimin kufitar Bllacë.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

policia-maqedonise-598x330

Aksident i rëndë në fshatin Kamjan. Një i vdekur i moshës 18 vjeçare dhe një i lënduar

Screenshot_2023-10-02-23-10-48-452-edit_com.android.chrome

Aliti: Ahmeti ka biseduar me Kovaçevskin për Ligjin e UÇK-së (video)

LSDM SDSM

LSDM: Nuk rritet çmimi i energjisë elektrike, nga dhjetori rikthehet tarifa e lirë ditore

bilall kasami

Kasami paralajmëron prurje të reja në Lëvizjen BESA: Bashkohuni në kalanë e shpresës dhe dinjitetit!

universiteti-i-tetoves-UT

Rreth dy mijë studentë të rinj i filluan studimet në njësitë akademike të Universitetit të Tetovës

arber ademi

Ademi: Opozita e bashkuara, zëdhënëse e VMRO-së!

Arbri 05

FNT SkupiFestival Shkup së shpejti do të fillon edicionin e tij të 17 të me radhë

fatos reka arjanit hoxha

Hoxha priti në takim ambasadorin e Fatos Reka

Llukman Hebibi

Hapja solemne e vitit të ri akademik në Fakultetin e Administrimit të Biznesit në Kumanovë

INFO

NA NDIQ