Ndërroi jetë ish pjesëtar i UÇK-së nga Kumanova, Bekim Jashari

Iliria News Agency
Iliria News Agency

23/02/2023

Pas një sëmundje të rëndë, ka ndërruar jetë sot, Bekim Jashari nga Kumanova, ish pjesëtar i dalluar i Ushtrisë Çlirimitare Kombëtare (UÇK). Lajmin mortor e kanë bërë të ditur familjarët e tij.

“Të nderuar familjarë, miq e shokë, me dhimbje të thellë ju njoftojmë se para pak çastesh ndërroi jetë vëllau im Bekim Jashari. Vorrimi do të bëhet nesër 24.02.2023, me namazin e drekës”, ka njoftuar vëllai tij, Burim Jashari.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

IMG_1335

Edhe Erdogani a po implikohet në zgjedhjet në Maqedoninë e Veriut?!

bilall kasami

Kasami nga Zvicra: Mërgimtarët sjellin mbi 1 miliardë Euro në Maqedoni, nuk duhet të presin nga 8 orë në kufi

afrim gashi

Gashi nga Cyrihu: Jemi të interesuar ta ndryshojmë jetën e shqiptarit në Maqedoni

thaci trebosh

PDSH mbajti tubim në Trebosh

femijet mergimtare greqi diaspora

Diaspora dhe të pavendosurit vendimtarë për fituesin e zgjedhjeve

bilall kasami

Kasami nga Zvicra: Mërgimtarët sjellin mbi 1 miliardë euro në Maqedoni, nuk duhet të presin nga 8 orë në kufi

izet mexhiti

Mexhiti: Një parti e dalur nga lufta që përfundon me komunitetet e vogla, është hap i parë drejt shkrirjes në VMRO ose LSDM

taravari arben

Taravari nga Cyrihu: Këto janë zgjedhje historike, garojnë albinizmi me vuçizmin

kurti taravari kasami mexhiti gashi

Albin Kurti deklarohet për zgjedhjet në Maqedoninë e Veriut

INFO

NA NDIQ