Ndërroi jetë ish-ushtari i UÇK-së, Bekim Junuzi nga Kumanova

Iliria News Agency
Iliria News Agency

07/02/2022

Të hënën në mesditë ka ndërruar jetë Bekim Junuzi nga Kumanova.

I ndjeri ka ndërruar jetë si rezultat i një sulmi në tru.

Bekim Junuzi ishte edhe veteran i Ushtrisë Çlirimtare Kombëtare në luftën e 2001-shit. Jonuzi ishte vëlla i të ndjerit ish-atletit të mirënjohur, Jonuz Jonuzi dhe dy futbollistëve të njohur kumanovar Hajriz dhe Riza Jonuzi, informon tvfesta.live

Lajmi është bërë me dije në rrjetet sociale nga miqtë e Bekim Junuzit të cilët shprehin dhimbjen për humbjen e madhe.

I ndjeri pas vetës ka lënë gruan dhe 3 fëmijë.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ZEQIRIJA-IBRAHIMI-696x462-696x430-1

Ibrahimi: Pavarësisht se kush me kë e bën qeverinë, me rëndësi është ta pensionojmë BDI-në

veri

DW/ Kosova: Përgjegjës Beogradi për dështimin e votimeve në veri

mickoski ali ahmeti

Mickoski i’a kthen porosinë Ahmetit

uck-vrasje

Veteranët e UÇK-së porosi Grubit: Nuk lejojmë shkeljen e flamurit kombëtar! (VIDEO)

zgjedhje maqedoni

Në zgjedhjet presidenciale të drejtë vote kanë 1.814.317 votues

xavi cavi

Xavi nuk përmbahet për humbjen në El Clasico: Është e vetmja gjë që kërkova para ndeshjes

Sali Berisha

Berisha, për “RAI 3”: Nuk akuzohem për korrupsion, jam nën hetim për arsye politike

kandidatet president maqedoni zgjedhjet

Dita e fundit e fushatës për zgjedhjet presidenciale, në mesnatë heshtja zgjedhore

zgjedhje maqedoni

Diaspora nesër voton, ja sa janë paraqitur edhe pse atje ditë pune

INFO

NA NDIQ