Ndërroi jetë ish ushtari i UÇK-së nga Tetova (FOTO)

Iliria News Agency
Iliria News Agency

15/02/2023

Ish ushtari i UÇK-së, Gazi Shehabi pas në sulmi në zemër dje ka ndërruar jetë. Gazi Shehabi ka lindur në 28.05.1973.

Gazi Shehabi që nga mosha e rinisë ju bashkua Ushtrisë Çlirimtare Kombëtare dhe ka qenë një kontribues i madh për kombin dhe vendin.

Gazi Shehabi është baba i dy fëmijve një djali dhe një vajze.

Varrimi i të ndjerrit do të bëhet nesër 16.02.2023 në ora 12:00 tek varrezat e Tetovës./ FOTO

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

IMG_1316

Albulena Haxhiu: Koalicioni VLEN e ka mbështetjen e parezervë të Albin Kurtit dhe Vetëvendosjes

WhatsApp Image 2024-04-19 at 23.03.16 (1)

Sela: Vota për Bujarin më 24 prill dhe për Frontin më 8 maj është biletë kthyese e fëmijëve tanë të cilët kanë marrë rrugën e mërgimit

Ali AHmeti

Fronti Europian në Vrapçisht/ Ahmeti: Punojmë për fitore historike, më 24 prill dhe 8 maj rrethojmë numrin 4

Fronti Europian në Vrapçisht/ Ahmeti: Punojmë për fitore historike, më 24 prill dhe 8 maj rrethojmë numrin 4

Menduh Thaci

Thaçi thotë se Albin Kurti s’ka asnjë njeri në Maqedoni

europe elect

Anketa e “Europe Elects”: Arben Taravari prinë para Bujar Osmanit

IMG_1293

Krerët e VLEN-it në Berlin: Diaspora i thotë po ndryshimit

zgjedhjet-maqedoni

Në Dibër dhe Qendër Zhupë më shumë votues sesa banorë

bujar osmani

Bujar Osmani: Në Kosovë flamuri shqiptar nuk është zyrtar, në Maqedoni është obligim i kryetarëve të komunave

INFO

NA NDIQ