Ndërroi jetë shoferja e parë e autobusit në Shkup

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

06/02/2022

Në moshën 50 vjeçe ndërroi jetë shoferja e parë profesionale në Ndërmarrjen e Transportit Publik (JSP) në Shkup.

Bëhet fjalë për Vesna Najdovskën, e cila ka ndërruar jetë ditë më parë si pasojë e sëmundjes nga koronavirusi, përcjell Fokus.mk. Lajmin e vdekjes së saj e ka komunikuar djali i saj përmes një postimi në rrjetet sociale. (INA)

TË FUNDIT
44 minuta
I nxehti i madh – Rekomandohet shkurtim i orëve për filloristët
52 minuta
Osmani: Gjithçka për shqiptarët duhet të kaloj përmes Frontit
1 orë
Mickoski të martën dërgon në Kuvend përbërjen e kabinetit qeveritar
2 orë
Naser Hani, atdhetari nga Veleshta që i dha shumë shqiptarisë
2 orë
Brenda VLEN-it arrihet kompromisi për resorët, MEPSO i kalon LD-së së Izet Mexhitit

ME TE LEXUARA

1 ditë
Eksperti nga diaspora, Arben Fetai pritet të jetë zv. Kryeministër nga radhët e ASH-së
52 minuta
Osmani: Gjithçka për shqiptarët duhet të kaloj përmes Frontit
21 orë
Na pret një verë e nxehtë dhe e thatë
1 ditë
Komuna e Tetovës merr masa konkrete për trajtimin e qenve endacak!
6 orë
Këto janë emrat e përmendur për zv/ministra në Mbrojtje dhe Bujqësi nga VLEN?!
1 ditë
Komiteti i Helsinkit: Në Idrizovë për 1.000 të dënuar kujdeset vetëm një mjek
44 minuta
I nxehti i madh – Rekomandohet shkurtim i orëve për filloristët
19 orë
Sela: Nuk ka përçarje të Frontit Europian, unë jam zotuar dhe i qëndroj fjalës së dhënë!
1 ditë
Ageler: Siguria energjetike dhe energjia e gjelbër janë prioritete që duhet t’i tejkalojnë politikat partiake

LEXO MË SHUMË

shkolle klase

I nxehti i madh – Rekomandohet shkurtim i orëve për filloristët

Bujar Osmani

Osmani: Gjithçka për shqiptarët duhet të kaloj përmes Frontit

Mickoski

Mickoski të martën dërgon në Kuvend përbërjen e kabinetit qeveritar

IMG_2927

Naser Hani, atdhetari nga Veleshta që i dha shumë shqiptarisë

vlen gashi kasami mexhiti taravari

Brenda VLEN-it arrihet kompromisi për resorët, MEPSO i kalon LD-së së Izet Mexhitit

cerdhe

Rritet numri i fëmijëve në kopshte dhe qendrat për zhvillim të hershëm

banka-popullore

Banka Popullore: Norma bazë e interesit mbetet në nivelin 6.30%

Krenar Lloga

Lloga: Erdhi dita kur presidentja nuk e njeh shtetin e saj

okb

OKB-ja ka akuzuar Izraelin për krime kundër njerëzimit

INFO

NA NDIQ